Site Loader

W związku z postępującą inflacją wiele rodzin zaczęło żyć poniżej podstawowego poziomu. Sprawa dotyczy zwłaszcza rodzin z utrudnioną sytuacją materialną, gdzie trzeba liczyć każdy grosz i wychowuje się więcej, niż jedno dziecko. Jak w obecnej sytuacji, gdy inflacja galopuje z dnia na dzień, poradzić sobie mają młode mamy, nierzadko samotnie wychowujące dzieci. Wiodący producenci żywności dla najmłodszych zdecydowali się ruszyć z pomocą. 

Producenci jedzenia dla dzieci walczą z inflacją 

Mając na uwadze trudną sytuację wielu polskich rodzin, popularni producenci jedzenia dla najmłodszych zdecydowali się obniżyć ceny hurtowe na swoje produkty. Do firm walczących ze szkodliwymi skutkami inflacji zaliczyć możemy m. in. gerber, markę znaną na całym świecie od wielu już lat. Zmniejszona cena na przetwory sygnowane znakiem gerber bezpieczne dla dzieci pozwoli bardziej świadomie i bezpieczniej planować zakupy każdej samotnej mamie. Gerber po raz kolejny pokazała swoją klasę i wysoki poziom zaangażowania w problemy społeczne. Od wielu już lat przetwory eksportowane są do najdalszych zakątków świata, gdzie całe społeczeństwa borykają się z głodem oraz wykluczeniem społecznym. 

Dlaczego producenci żywności angażują się charytatywnie? 

Wielu producentów przetworów i zdrowej żywności decyduje się obniżać ceny swoich produktów, ponieważ: 

– w obecnej sytuacji zagrożenia głodem wzrasta dzięki temu świadomość społeczna 

– można pomóc wielu ludziom, nie tracąc przy tym kapitału 

– w ogólnym rozrachunku firma zawsze zyskuje

– pozyskane zaufanie i podziw przekłada się na późniejsze zyski 

– masa małych istnień zostaje ocalonych 

– pomoc charytatywna zacieśnia więzi między różnymi producentami, na co dzień konkurującymi ze sobą 

Pakiety pomocy żywnościowej gerber 

W pakietach pomocy żywnościowej znajdują się wszelkiego rodzaju produkty do natychmiastowego zastosowania. Znaleźć można gotowe desery, dania obiadowe, w formie przetworzonej, bezpieczne dla odżywiania każdego malucha. Do tego dołączona jest też żywność sucha, o długim terminie ważności, np. kaszki, kleiki i ekologiczne pieczywo. 

Post Author: Daniel