Site Loader

Niedawno urodziłaś dziecko, a może dopiero planujesz zostać mamą? Oczywiście wiesz, że dla każdego dziecka najlepsze jest karmienie mlekiem matki. Od około 6 miesiąca życia dziecko potrzebuje pokarmów uzupełniających, które są wprowadzane delikatnie i początkowo równolegle z głównym pokarmem, którym jest nadal mleko lub, jeśli jest ono niedostępne lub w niewystarczającej ilości, mleko w proszku i kaszka. Różnorodność marek żywności dla dzieci może utrudniać zadanie.

Marka Gerber od firmy Nestle

Jednym z największych, najbardziej znanych i najpopularniejszych producentów żywności dla niemowląt jest firma Gerber z Nestle. Szeroki asortyment, różnorodność smaków, w 100% naturalne produkty, piękne opakowania i prawie stuletnia historia sprawiają, że produkty dla dzieci Gerber są jednymi z najpopularniejszych na świecie.

Jakość produktów Gerbera

Przez wiele lat swojego istnienia Gerber pozostał wierny swoim zasadom jakości. Zdrowa i pełnowartościowa dieta jest przede wszystkim źródłem zdrowia i prawidłowego rozwoju dziecka. Niezależnie od tego, co wybierzesz: puree Gerber z jabłkami, śliwkami, brzoskwiniami czy coś innego, możesz mieć pewność, że Twoje dziecko otrzymuje produkty dobrej jakości: pyszne, zdrowe i świeżo przyrządzone z uwzględnieniem wszystkich potrzeb i specyfiki dziecięcego organizmu.

Bezpieczeństwo produktów marki Gerber

Wybierając produkty Gerber, możesz mieć pewność, że Twoje dziecko jest chronione przed szkodliwymi bakteriami i mikroorganizmami, co jest niezwykle ważne w pierwszym roku życia dziecka, kiedy wciąż rośnie w siłę. Dzieje się tak dlatego, że słoiki Gerber są wykonane ze szkła hartowanego, co pozwala na ich szczególnie staranną obróbkę przy użyciu różnych technologii.

Słoiczki z odżywkami dla dzieci wyróżniają się świeżością dzięki hermetycznemu opakowaniu. Jest to sprawdzane za pomocą specjalnie zaprojektowanej pokrywy z charakterystycznym wypukłością. Doświadczone mamy wiedzą, że jeśli po otwarciu słoika słychać znajomy odgłos otwierania, wszystko jest w porządku, jeśli chodzi o świeżość i szczelność.

Post Author: Daniel